лого хаба   

Енерго-інноваційний хаб

 

    Енерго-інноваційний хаб – це інформаційно-консультаційно-навчальний центр в сфері енергоефективності для різних груп стейкхолдерів.

     Енергоефективність завжди була і є одним із пріоритетних напрямів як науково-практичної, так і освітньої діяльності Харківського національного університету міського господарства імені О.М.Бекетова. У 2019 році наш Університет за результатами конкурсного відбору став одним із трьох в Україні учасником проєкту «Енерго-інноваційний хаб – платформа для підготовки кваліфікованих фахівців для сфери енергоефективності», який реалізується в рамках компоненту «Професійної кваліфікації» проєкту «Реформи в сфері енергоефективності в Україні», що виконується Німецький товариством міжнародного співробітництва за дорученням уряду Німеччини.

     Хаб має повний комплекс технічного, сучасного обладнання фірми ТESTO для проведення якісного енергоаудиту вже експлуатуємих будівель (наприклад, шкіл, лікарень, дитячих садків, житлових будинків).

 

Testo

  

    Викладачі кафедри є співробітниками Хабу і мають високу кваліфікацію в сфері енергоефективності, що підтверджують сертифікати тренінгів з термографічного аналізу будівель (Німеччина), енергоефективного управління будівлями (Facility Management) (Україна), енергетичного менеджера (Association of Energy Engineers) (Georgia), енергетичного аудитора (Україна), також мають сертифікати тренерів з підготовки енергоаудиторів для роботи з Фондом енергоефективності.

 

С ректором            Робоча група Хабу2

 

    Сертифіковані фахівці хабу проводять професійну підготовку енергоаудиторів та енергоменеджерів для органів місцевого самоврядування і бізнесу, сприяють поширенню енергоефективних принципів життя серед молоді, знайомлять із сучасним обладнанням та матеріалами, консультують в сфері енергоефективності, розробляють інноваційні рішення для енергетичного сектору, проводять енергетичну сертифікацію будівель.

 

Хаб 1       Хаб 2       Хаб 4

 

Ви можете насолодитися захоплюючою подорожжю до Хабу в рамках 3D-туру використав посилання

https://my.matterport.com/show/?m=GHiGyUnmDx6

 

      Матеріально-технічна база енерго-інноваційного хаба забезпечена обладнанням та пристроями, що дозволяють відповідно до діючих протоколів та стандартів проводити планування, вимірювання, збирання даних, їх аналізування, перевіряння та звітування щодо рівня досягнутої/досяжної енергоефективності.
     Виконання таких робіт проводиться відповідно до процедури вимірювання та верифікації підвищення енергоефективності, враховуючи всі особливості будівлі за  вимогами:

  • Міжнародний протокол вимірювання та верифікації (IPMVP)

  • ДСТУ ISO 50015:2016 Системи енергетичного менеджменту. Вимірювання та верифікація рівня досягнутої/досяжної енергоефективності організацій. Загальні принципи та настанова. (ISO 50006:2014, IDT) 

  • ДСТУ ISO 50006:2016 Системи енергетичного менеджменту. Вимірювання рівня досягнутої/досяжної енергоефективності з використанням базових рівнів енергоспоживання та показників енергоефективності. Загальні положення та настанова (ISO 50015:2014, IDT)


Breadcrumbs